Daňový poradce – Ing. Ivan Chandrycký

Chráníme zájmy daňových poplatníků od roku 1996

Zajistíme pro vás daňové plánování

Vedle běžného poradenství nabízíme i službu daňového plánování. Podstatou této služby je zhodnocení a sledování budoucí obchodní i neobchodní transakce a toho, jak ovlivní evidenční a další povinnosti vás jako poplatníka. Ohlídáme za vás i náležitosti, které musíte splnit při mezistátních obchodech.

Daňové plánování pro daň z příjmů

Daňové plánování je služba, která spočívá ve zhodnocení a sledování, jak budoucí transakce ovlivní základ daně z příjmů. Daně z příjmů považujeme za „neproduktivní“ náklad podnikatelů a v zájmu každého poplatníka je tyto neproduktivní náklady snižovat. Při správě cizího majetku je dokonce povinností řádného hospodáře tyto náklady minimalizovat.

Budeme pro vás sledovat daňové dopady každé transakce a každého obchodního i neobchodní vztahu a najdeme pro vás vhodné řešení.

Daňové plánování po DPH

Daňové plánování je služba, která spočívá ve zhodnocení a sledování transakcí a jejich vlivu na evidenční a další povinnosti poplatníka ve vztahu k DPH v České republice i v dalších státech EU. DPH bývá nazýváno první evropskou daní, protože EU stanovuje pravidla jak pro vnitrostátní, tak i pro mezistátní obchodní transakce. DPH podléhá jednotnému evropskému systému. Český plátce (i neplátce) DPH se může v některých jiných státech stát poplatníkem DPH.

Zajistíme pro vás službu daňového plánování DPH v České republice i v zahraničí. Najdeme pro vás vhodné řešení na míru.

Spolupráce v oblasti daňového plánování

Službu daňového plánování zajišťujeme pro korporáty, střední i menší podniky a také pro podnikající fyzické osoby. Spolupracovat můžeme jednorázově, nebo dlouhodobě. Záleží na vašich požadavcích a potřebách.

Jak spolupráce probíhá?

Podíváme se na váš obchodní záměr, a pokud jde o náročnou transakci, provedeme analýzu. Následně vše společně projednáme. Výsledkem jsou doporučení a návrhy v písemné podobě. Jsme schopni zajistit vám i právní servis a další související služby.

I pro vás rádi zajistíme službu daňového plánování. Zavolejte nám.

 

Můžete nás kontaktovat

+420 212 244 616

Kancelář

Fügnerovo nám. 1808/3, Praha 2 – Nové Město,
PSČ: 120 00

b

IČ: 15 111 482

Ing. Ivan Chandrycký
daňový poradce č.osv. 2020
Zapsán ke dni :15.3. 1996

Naše služby

GDPR
EET – informační povinnost

dle z.č. 116/216 Sb., o evidenci tržeb
 „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
k

Napište nám